Huawei P40 Pro ve P40 modelleri gelecek mi?

0
726


Huawei P40 Pro

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Tema Ara...

Huawei, Mate 30 ailesini Android lisansı olmadığı için Çin dışına geniş çaplı olarak çıkaramıyor. Peki bu durumda Huawei P40 Pro ve P40 gelecek mi?


İncelemesine burada yer verdiğimiz Huawei P40 Pro ve P40, Android lisansı olmadığı için Play Store başta olmak üzere Google servislerine erişim sağlayamıyor. Bu durum gerçekten telefonu kullanılmaz hale getiriyor ve bir amiral gemisi için ideal bir deneyim sunmuyor. İşte bu şartlar altında P40 Pro ve P40 modellerinin de geleceği belirtiliyor. Hatta The Information’a göre telefonlar sadece Çin ile sınırlı kalmayacak ve sürpriz şekilde global olarak da satılacak. 2020’nin ilk çeyreğinde tanıtılıp satışa sunulacağı aktarılan P40 ailesi için bu açıklamaya rağmen gelecek çok parlak görünmüyor. Çünkü Trump yönetimi Huawei’nin ambargosunu kaldırmaya yanaşmıyor. Sadece 90 günlük izinler ile süreç geçiştiriliyor. Ancak firmanın 2020 için ambargonun kalkacağına yönelik bazı duyumlar aldığı ve bu yüzden de P40’ları global olarak hazırladığı yönünde yorumlar yapılıyor. Ancak bunların altı henüz tam olarak doldurulamıyor. Android lisansı olmadan Mate 30 ailesi gibi P40 ailesinin de global pazarda hemen hemen hiç şansı bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir!  Adres Başlığı Nedir? Cevaplıyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro ve P40 kamera konusunda heyecanlandırıyor

Burada özellikle P40 Pro’nun sınırları zorlaması bekleniyor. Periskop kamerasıyla özellikle zoom konusunda çağ atlaması beklenen telefonun, henüz hiçbir detayı ortaya çıkmış değil.

İlginizi Çekebilir

Çok dikkat çeken telefon Xiaomi Mi Note 10

Kaynak: LogOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz