Huawei P40 Pro ve P40 modelleri gelecek mi? - Oppo Forum
e
sv

Huawei P40 Pro ve P40 modelleri gelecek mi?

909 okunma — 19 Kasım 2019 08:08


Huawei P40 Pro

Huawei, Mate 30 ailesini Android lisansı olmadığı için Çin dışına geniş çaplı olarak çıkaramıyor. Peki bu durumda Huawei P40 Pro ve P40 gelecek mi?


İncelemesine burada yer verdiğimiz Huawei P40 Pro ve P40, Android lisansı olmadığı için Play Store başta olmak üzere Google servislerine erişim sağlayamıyor. Bu durum gerçekten telefonu kullanılmaz hale getiriyor ve bir amiral gemisi için ideal bir deneyim sunmuyor. İşte bu şartlar altında P40 Pro ve P40 modellerinin de geleceği belirtiliyor. Hatta The Information’a göre telefonlar sadece Çin ile sınırlı kalmayacak ve sürpriz şekilde global olarak da satılacak. 2020’nin ilk çeyreğinde tanıtılıp satışa sunulacağı aktarılan P40 ailesi için bu açıklamaya rağmen gelecek çok parlak görünmüyor. Çünkü Trump yönetimi Huawei’nin ambargosunu kaldırmaya yanaşmıyor. Sadece 90 günlük izinler ile süreç geçiştiriliyor. Ancak firmanın 2020 için ambargonun kalkacağına yönelik bazı duyumlar aldığı ve bu yüzden de P40’ları global olarak hazırladığı yönünde yorumlar yapılıyor. Ancak bunların altı henüz tam olarak doldurulamıyor. Android lisansı olmadan Mate 30 ailesi gibi P40 ailesinin de global pazarda hemen hemen hiç şansı bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir!  SnapChat Konum Ekleme Nasıl Yapılır?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro ve P40 kamera konusunda heyecanlandırıyor

Burada özellikle P40 Pro’nun sınırları zorlaması bekleniyor. Periskop kamerasıyla özellikle zoom konusunda çağ atlaması beklenen telefonun, henüz hiçbir detayı ortaya çıkmış değil.

İlginizi Çekebilir

Çok dikkat çeken telefon Xiaomi Mi Note 10

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli