Herhangi Bir Oppo Telefonun Ekran Kaydı Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Herhangi Bir Oppo Telefonun Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

235 okunma — 25 Nisan 2024 12:52
Herhangi Bir Oppo Telefonun Ekran Kaydı Nasıl Yapılır

Herhangi Bir Oppo Telefonun Ekran Kaydı Nasıl Yapılır? Akıllı telefonların her yerde olduğu günümüz dünyasında, özellikle ebeveyn veya iş amaçlı kullanımlarının izlenmesi giderek daha önemli hale geldi. Şık tasarımları ve gelişmiş özellikleriyle bilinen Oppo telefonları da bir istisna değildir. Bir Oppo telefonun ekranını uzaktan kaydedebilmek size gerçekten yararlı bilgiler verebilir. XNSPY tam da bunu yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir izleme aracıdır. Bunu ayrıntılı olarak tartışalım.

Oppo Telefonda Ekran Kaydı Nasıl Yapılır

Oppo dördüncü oldu küresel akıllı telefon pazarında. Dünya çapında 600 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve akıllı telefonları 60’tan fazla ülkede kullanılıyor. Oppo’nun büyük popülaritesinin nedeni, ürünleri aracılığıyla sunduğu yenilik ve çeşitli kullanıcı deneyimidir.

Oppo telefonunu izlemeye gelince çok az seçeneğiniz var . Mesajlar veya aramalar hakkında bilgi edinmek için telefonu fiziksel olarak keşfetmeniz gerekebilir. Bu seçenek kullanıcının gizlilik kaygılarından dolayı uygun değildir. Belirli kayıt yazılımları için ödeme yapabilirsiniz, ancak bunlar pahalıdır ve varlığı kullanıcı tarafından açıkça görülecektir.

XNSPY, Oppo ekranını uzaktan kaydetme ve gerçek zamanlı etkinliği analiz etme lüksünü ve rahatlığını sunar. XNSPY ekran kayıt özelliği, kullanıcıyı uyarmadan kullanıcının telefonunda gizlice çalışır.

İşte bir Oppo telefonunun ekranını kaydetmek için XNSPY’nin nasıl kullanılacağına dair kılavuz

1) Uyumluluğu Kontrol Edin

Web sitesini kontrol ederek ve gerekirse cihazı en son yazılım sürümüne güncelleyerek Oppo cihazınızın (akıllı telefon veya tablet) XNSPY ile uyumlu olduğundan emin olun. XNSPY, ana sayfasında uyumluluk için belirlenmiş bir sekme sunar.

Uyumluluğu kontrol etmek için üzerine tıklayın ve arama çubuğuna Oppo cihazınızın modelini girin. Uygulama, Android 4’ten 14’e kadar olan tüm akıllı telefonlara ve tabletlere sorunsuz bir şekilde yüklenir ve çalışır. XNSPY izleme uygulaması, kurulumu veya işlevselliği ile ilgili herhangi bir kullanıcı şikayeti olmaksızın tüm Oppo cihazlarında başarıyla çalışır.

İlginizi Çekebilir!  Axlog WhatsApp Ücretli Mi?

2) XNSPY’yi indirin ve yükleyin

Ekran kaydetme ve diğer izleme özelliklerini kullanmak için öncelikle uygulamayı edinmeniz gerekir. XNSPY’nin resmi web sitesini ziyaret edin ve “Şimdi Satın Al”ı tıklayın. Daha sonra bir aylık, üç aylık veya 12 aylık planlarla Temel veya Premium sürümlere abone olun.

Çocuğunuz veya çalışanınız olabilecek hedef Oppo akıllı telefonuna erişin. İndirme bağlantısını, kontrol paneli kimlik bilgilerini ve aktivasyon kodunu içeren e-postanın bulunduğu gelen kutunuzu açın. Uygulamanın kurulum dosyası olan APK dosyasını yüklemek için bağlantıya tıklayın. İndirdikten sonra XNSPY’yi yüklemek için dosyayı çalıştırın.

Herhangi Bir Oppo Telefonun Ekran Kaydı Nasıl Yapılır

Herhangi Bir Oppo Telefonun Ekran Kaydı Nasıl Yapılır

Uygulamaya belirli izinler vermeniz isteneceğinden kurulum işleminin tamamı 5-10 dakika sürecektir. Her Android Auto İzni için ‘Her Zaman İzin Ver’i seçin. Bu, Yönetici erişimini sağlamak ve XNSPY’nin hedef Oppo telefonun ekran kaydını gerçekleştirmesine izin vermek için gereklidir. Kurulumdan sonra telefonu, uygulamayı cihazla senkronize edecek ve ekran kaydı ve diğer özellikleri verimli bir şekilde gerçekleştirecek Wi-Fi’ye bağlayın.

3) Ekran Kaydını Başlatın

Kurulum işlemi sırasında etkinleştirildikten sonra ekran kaydı otomatik olarak çalışacaktır. Hedef kullanıcı anlık mesajlaşmayı veya diğer uygulamaları açtığında ve kullandığında, XNSPY, kullanıcının belirli bir uygulamada gerçekleştirdiği her eylemi ekrandan yakalayacaktır. Bu eylemler arasında mesaj gönderme, medya paylaşma, arama yapma veya aramayı yanıtlama ve hatta bir mesajı silme yer alabilir.

4) Ekran Kayıtlarını Görüntüleyin ve Yönetin

Ekran yakalama gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve tamamlandıktan sonra kayıtlar uzak bir sunucuya yüklenir. Bunlara XNSPY web hesabınız aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz. Telefonunuzun tarayıcısından XNSPY web sitesini açın ve size e-postayla gönderilen giriş bilgilerini girin. Web hesabı aynı zamanda yakalanan verilere erişebileceğiniz ve uzaktan izleme görevlerini gerçekleştirebileceğiniz bir kontrol paneli görevi de görür.

İlginizi Çekebilir!  Vuslat Derneği Güvenilir mi?

‘Ekran kaydı’ seçeneği mevcuttur ve kontrol panelinde açıkça işaretlenmiştir. Üzerine tıkladığınızda düzinelerce IM uygulamasından toplu ekran kayıtlarını göreceksiniz. Uygulamalar arasında Facebook, WhatsApp, Instagram, Snapchat, Viber, Telegram, Kik, YouTube, Tinder, Line ve Signal yer alıyor. Belirli bir uygulamaya tıklayarak şunları görüntüleyebilirsiniz:

  • Hem özel hem de grup sohbetlerinde gönderilen ve alınan mesajlar
  • Haber akışı ve kullanıcının iletişim halinde olduğu, takip ettiği veya arkadaş olarak eklediği profiller.
  • Kullanıcının gönderdiği durumu ve yorumları kontrol edin.
  • Kullanıcının tükettiği içerik.

Neden XNSPY Ekran Kaydını Kullanmalı?

XNSPY, ekran kayıtlarını ve diğer dinamik özellikleri uygun fiyata sunan bütünsel bir izleme uygulamasıdır. Uygulama yüklendiğinde kullanıcı etkinliğini otomatik olarak ekran yakalar. Kullanıcının anlık mesajlaşma sohbetlerine, çağrı kayıtlarına, multimedya dosyalarına ve diğer sosyal medya etkileşimlerine ilişkin tüm verileri alırsınız.

Sınırsız Ekran Kaydı

XNSPY, kontrol panelinize sınırsız sayıda ekran kaydı sunar.

Hatta kayıtları ve ekran görüntülerini indirip kaydedebilirsiniz. Ayrıca yakalanan veriler uzak sunucuda 3 ay boyunca kalır. Bu nedenle yedekleme yapıp kayıtları telefonunuza veya başka bir cihaza kaydetmek daha iyidir.

Çok Çeşitli Uygulamaların İzlenmesi

Sosyal medya şüphesiz günlük hayatımızın önemli bir bölümünü oluşturuyor. Son istatistiklere göre dünya nüfusunun neredeyse %63’ü sosyal medya kullanıyor. Aynı istatistik, sosyal medya uygulamalarının günlük ortalama kullanımının 2 saat 30 dakika olduğunu belirtiyor.

İlginizi Çekebilir!  iPhone Arayan Kişinin İsmini Söyleme Nasıl Kullanılır?

Çocukların Instagram akışlarını inceleyerek ve Snapchat’e fotoğraf yükleyerek aşırı saatler harcamasının nedeni de budur. Benzer şekilde YouTube’da video izlemek ve WhatsApp’tan mesaj göndermek de işyerindeki verimsizliğin ana nedenleridir.

Sosyal medya uygulamalarının çokluğu, ekran başında geçirilen zamanın ana nedeni olup, diğer acil konuları engellemektedir. XNSPY, bir veya iki değil, 12 sosyal medya uygulamasında ekran kayıtları sunarak bütünsel izleme yapmanıza olanak sağlar. Yalnızca gönderdiğiniz ve aldığınız tüm mesajlara erişebilirsiniz. Ancak aynı zamanda silinmiş ve taslağı hazırlanmış ancak henüz gönderilmemiş olanlara da.

Daha Fazla Ayrıntı Alın

Gizlilik endişeleri nedeniyle telefon kullanımını veya uygulama etkinliğini izlemek oldukça zordur. Örneğin, IM sohbetine erişmek için kullanıcının Örneğin, IM sohbetine erişmek için kullanıcının Oppo cihazına fiziksel erişiminizin olması gerekir. Kullanıcı size telefonu vermeyi reddedebilir veya başkalarının bilmesini istemediği belirli sohbetleri silebilir. Artık çoğu kullanıcı telefonlarını yüz veya sayı kilidiyle güvence altına aldığından, telefonu gizlice ele geçirmek de zordur.

XNSPY, bir kişinin telefonu ve yüklü uygulamaları nasıl kullandığını uzaktan görüntülemenizi sağlar. Kontrol paneli, kullanıcının tüm sohbetlerini, konuşmalarını ve çağrılarını etkili bir şekilde gösterir. Çocuğunuz ve çalışanlarınızın riskli ve şüpheli etkileşimlerini izleyebilirsiniz.

Çözüm

Bir Oppo telefonu izlemek göründüğü kadar kolay değildir. Ancak XNSPY ile uygun fiyatlı bir plana abone olabilir ve uygulamayı yüklemek için hedef telefona yalnızca bir kez erişebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra uygulama gizli modda çalışacak ve Oppo telefon etkinliğini gizlice izleyecektir.

XNSPY, birden fazla uygulamada gerçekleştirilen sosyal medya sohbetlerini görselleştirmenin kolay ve hızlı bir yolunu sağlar. Uygulama, Facebook, WhatsApp, Snapchat, Instagram ve YouTube’daki tüm kullanıcı etkinliklerini etkili bir şekilde kaydeder. Kayıtları XNSPY kontrol paneliniz aracılığıyla kolayca görüntüleyebilir ve kaydedebilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli