Hadi Bilgi Yarışması İnstagram Hesabı - Oppo Forum
e
sv

Hadi Bilgi Yarışması İnstagram Hesabı

876 okunma — 01 Ocak 2020 16:25

Hadi Bilgi Yarışması İnstagram Hesabı

Hadi Bilgi Yarışması İnstagram Hesabı merak eden kullanıcılar için joker kodları ve ipuçlarının paylaşıldığı resmi, hadi instagram adresini burada bulacaksınız.

Türkiye’de bir ilk olan milli canlı bilgi yarışmamız Hadi mobil cihazlar üzerinden rahatça oynanabiliyor. Aynı zamanda kazandırdığı gerçek paralar ile hem eğleniyor hem bilgileniyor hemde para ödülüne sahip oluyoruz.

Spor, müzik, tarih, sanat gibi bir çok kategori ve zorluk seviyesindeki sorularıyla binlerce yarışmacı aynı anda yarışıyor ve son soruya ulaşmaya çalışıyoruz. Resmi instagram hesapları aracılığıyla Hadi oyununda kullanabileceğiniz joker kodları ve yarışmalarda’ki bir soruya ait ipucunu paylaşıyorlar.

Hadi İnstagram adresine ulaşabilmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Hadi İnstagram Hesabından Büyük Ödül Açıklandı

Hadi İnstagram sayfasında yeni yıla özel düzenledikleri 2020 yılı çekilişinde birinci olan yarışmacıya toplamda 500,000 TL para ödülü vereceğini açıkladı. Aynı zamanda sms atan ilk 50 bin kişiye 2 aylık beIN CONNECT* hediye ediliyor.

Hadi İnstagram Hesabından Büyük Ödül Açıklandı
Hadi İnstagram Hesabından Büyük Ödül Açıklandı

Bu yarışmada daha avantajlı olabilmek için joker kodunuzu ve ipucunu Hadi İnstagram adresinden öğrenmeyi unutmayın. Binlerce yarışmacı bunları yapmayacağı için çok büyük avantaj sağlamış olacaksınız.

İlginizi Çekebilir!  Pixels Türkçe Dublaj izle

Resmi hesaplarını yukarıdaki linkte paylaştık. Yarışma hakkında fikir ve düşünceleri olanlar aşağıdan yorum olarak yazabilirler.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli