Gördüğümüz en korkunç Volkswagen Polo kazası [Video] - Oppo Forum
e
sv

Gördüğümüz en korkunç Volkswagen Polo kazası [Video]

921 okunma — 25 Kasım 2019 18:42


Volkswagen Polo trafik kazası
gündemde.”>

Zaman zaman gerçekten çok kötü kazalar karşımıza çıkıyor. Bu sefer Hindistan’da meydana gelen inanılmaz korkutucu Volkswagen Polo trafik kazası gündemde.

Volkswagen’in Türkiye’de olduğu kadar dünyada da oldukça popüler modellerinden ufak aile arabası Polo, maalesef inanılmaz bir trafik kazası ile gündemde bulunuyor. Hindistan’da meydana gelen bu kazada, kırmızı renkli bir Polo sanıyoruz yüksek hızdan dolayı virajı alamıyor yandaki bariyerlere çarptıktan sonra oldukça yüksek viyadükten aşağıya düşüyor. Bu kısım tek başına fazlasıyla korkutucu dururken, aracın düştüğü yerde bir de otobüs bekleyen birçok insan yer alıyor. Çok büyük bir şans eseri bu insanların üstüne düşmeyen Volkswagen Polo sürücüsü, gerçekten son dönemde gördüğümüz en korkutucu kazalardan birisine karışmış durumda. Bu kazada hem sevindiren hem de çok şaşırtan kısım ise kimsenin hayatını kaybetmemiş olması. Düşen otomobilin içindeki sürücünün dahi çok büyük bir yara / darbe almadığı açıklanıyor. Herkesi şoke eden bu inanılmaz kaza, çok ucuz atlatılmış bir trafik olayı olarak otomobil kazası tarihteki yerini alıyor.

İlginizi Çekebilir!  Klasgame Güvenilir mi?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Polo trafik kazası gerçekten şaşırtıyor

Trafikte her zaman daha dikkatli olmak ve trafik kurallarına uymak gerekiyor. Bu tarz durumlara karşı viyadüklerin de daha güvenli hale getirilmesi iyi olacak gibi görünüyor. Türkiye’de de yerleşim yerlerine çok yakında bulunan buna benzer virajlar bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Tesla’nın elektrikli pickup modeli

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli