E-Adalet Vatandaş (Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi)

0
583

E-Adalet Vatandaş (Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi)

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

E-Adalet Vatandaş yeni açılımıyla Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi Uygulaması yakın bir tarihte yayınlandı, bu uygulama nedir ve ne işe yarar gibi bilgilerin haricinde Android APK sürümü nasıl telefonunuza indirip kuracağınız’da anlattığımız rehber niteliğinde kısa bilgilendirici yazılar olacak.

Android akıllı cihaz kullanıcıları uygulama marketleri aracılığıyla E-Adalet Vatandaş uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirler. Bu uygulamanın amacı yargıya vatandaşları elektronik ortamda yormadan en hızlı şekilde eriştirmek. Devletin geliştirdiği ve paylaştığı Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi yargı ile olan her konunuzu takip edebileceğiniz bir sistemdir.

E-Adalet Vatandaş

E-Adalet Vatandaş sitesinden yapabileceğiniz ve takip edebildiğiniz tüm özellikleri Android mobil uygulama taşıdılar. Ülkemizde bulunan tüm adli ve idari yargı birimlerine erişebileceğiniz gibi icra durumlarınızı’da takip edebileceksiniz.

Mahkeme ve duruşma gününüz gibi yargıya taşınan her bilginizi en hızlı ve güncel şekilde takip edebileceğiniz Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi uygulaması haricinde E-Adalet Vatandaş sitesinden’de bu işlemleri takip edebilirsiniz.

Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi

Mobil Vatandaş Bilgi Sistemini indirmek isteyen kullanıcılar E-Adalet Vatandaş uygulamasını ücretsiz şekilde Android APK olarak indirebilirler.

İlginizi Çekebilir!  Sürücü Nedir? Ne işe Yarar?

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz