E-Adalet Vatandaş (Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi) - Oppo Forum
e
sv

E-Adalet Vatandaş (Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi)

903 okunma — 07 Aralık 2019 08:52

E-Adalet Vatandaş (Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi)

E-Adalet Vatandaş yeni açılımıyla Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi Uygulaması yakın bir tarihte yayınlandı, bu uygulama nedir ve ne işe yarar gibi bilgilerin haricinde Android APK sürümü nasıl telefonunuza indirip kuracağınız’da anlattığımız rehber niteliğinde kısa bilgilendirici yazılar olacak.

Android akıllı cihaz kullanıcıları uygulama marketleri aracılığıyla E-Adalet Vatandaş uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirler. Bu uygulamanın amacı yargıya vatandaşları elektronik ortamda yormadan en hızlı şekilde eriştirmek. Devletin geliştirdiği ve paylaştığı Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi yargı ile olan her konunuzu takip edebileceğiniz bir sistemdir.

E-Adalet Vatandaş

E-Adalet Vatandaş sitesinden yapabileceğiniz ve takip edebildiğiniz tüm özellikleri Android mobil uygulama taşıdılar. Ülkemizde bulunan tüm adli ve idari yargı birimlerine erişebileceğiniz gibi icra durumlarınızı’da takip edebileceksiniz.

Mahkeme ve duruşma gününüz gibi yargıya taşınan her bilginizi en hızlı ve güncel şekilde takip edebileceğiniz Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi uygulaması haricinde E-Adalet Vatandaş sitesinden’de bu işlemleri takip edebilirsiniz.

Mobil Vatandaş Bilgi Sistemi

Mobil Vatandaş Bilgi Sistemini indirmek isteyen kullanıcılar E-Adalet Vatandaş uygulamasını ücretsiz şekilde Android APK olarak indirebilirler.

İlginizi Çekebilir!  iPhone Pano Nerede?

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli