Discord Downloading Update 1 of 1 Hatası - Oppo Forum
e
sv

Discord Downloading Update 1 of 1 Hatası

1463 okunma — 23 Aralık 2019 16:28

Discord Downloading Update 1 of 1 Hatası

Discord uygulaması açılırken Update 1 of 1 hatası sürekli yüklenmeye çalışarak kendisini sabitlediyse bu hatayı çözebilecek yöntemi sizlere anlatıyoruz.

Bu uygulamanın hayatımıza girdiği günden beri baş köşede yer edinmesinin sebebi aslında oyunculara hitap etmesinden kaynaklıydı. Artık sesli sohbeti sağlayan bir uygulamanın daha keyifli ve kullanışlı versiyonunu herkes kullanmak istiyor. Fakat son zamanlarda Discord Downloading Update 1 of 1 Hatası ile kullanıcıların canı bir hayli sıkkın.

Program güncelleme yapmak adına bir dosya indirmeye çalışıyor fakat bunu indiremediği için bu açılış ekranından çıkamıyor. Bu hatayı ortadan kaldırabilmemiz için öncelikle yapılmak istenilen bu güncellemeyi başarıyla gerçekleştirmemiz gerek.

Discord, Downloading Update 1 of 1 Hatası için kullanıcıların yapabileceği kesin ve bilinen tek bir çözüm yöntemi mevcut. Yerli kaynaklardan hiç bir şey bulamadığımız için yabancı kaynaklarda araştırma yapmaya çalıştık orada’da elle tutulur bir çözüm bulamadık.

Discord, Downloading Update 1 of 1 Hatası Çözümü

Discord Downloading Update 1 of 1 Hatası (Çözümü)
Discord Downloading Update 1 of 1 Hatası (Çözümü)

Discord uygulamasını çalıştırdıktan sonra Downloading Update 1 of 1 Hatası alıyorsanız yapmanız gereken tek şey programı bilgisayarınızdan kaldırmak. Evet bu işlem biraz can sıkıcı fakat dosya ismi değiştirerek veya sürekli farklı programlar deneyerek tek seferliğe mahsus açabilmek kesin çözüm değil. Discord, Downloading Update 1 of 1 Hatası kesin çözümü için biraz uzun yol olan yöntemi yapmalısınız.

İlginizi Çekebilir!  E Tab 5 General Mobile Yazısında Kalıyor

“Programı bilgisayarınızdan kaldırın ve tekrar kurun.”

Farklı yöntemler ile sorunu çözebildik fakat bu çözüm çok kısa süreli sonrasında tekrar bu hatayı almaya devam ediyorsunuz. Discord, Downloading Update 1 of 1 Hatasından tamamen kurtulmak için tavsiye ettiğimiz yöntemi denemelisiniz.

Eğer sizin özel olarak bulduğunuz farklı yöntemler varsa diğer kullanıcılar için aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli