Dermoskin Güneş Kremi - Oppo Forum
e
sv

Dermoskin Güneş Kremi

484 okunma — 02 Nisan 2022 00:05
Dermoskin Güneş Kremi

UVA UVB ışınlarına karşı etkili ve tüm cilt tiplerine uygun Dermoskin Güneş Kremi çok çeşitli kimyasal ve fiziksel filtreler içerir. Berrak görünümü ve çoğu su bazlı filtreleri ile yağlı ve akneye meyilli ciltler için uygundur. İçeriğindeki α-linolenik asit ve γ-linolenik asit epidermisteki su kaybına karşı cildin koruyucu tabakasını güçlendirir.

Lazer sonrası kimyasal peeling, güneş kremi ve nemlendirici olarak da uygundur. Ürün hemen emilecektir. Paraben, parfüm, boya ve parafin içermez. 12 ay kullanıma uygun nemlendirici bir güneş kremidir. Gözenekleri kapatmaz, ciltte yağlanma ve sivilce yapmaz, beyaz kalıntı ve yağlı his bırakmaz.

Dermoskin Güneş Kremi Faydaları Nelerdir?

Dermoskin güneş kremi cilde uygulandığında beyaz kalıntı bırakmaz ve pürüzsüz bir cilde yol açan hafif ve şeffaf bir yapıya sahiptir. Gözenekleri tıkamaz. Su geçirmezdir. Ürünlerimizde su bazlı titanyum dioksit filtresi kullanılmaktadır. Bu nedenle beyazlatma, akne veya yağlı ciltlere neden olmaz. Güneş, D vitamini emilimi açısından oldukça faydalı bir mucizedir ancak yılın herhangi bir zamanında kendinizi zararlı UV ışınlarından korumanız gerekir.

İlginizi Çekebilir!  08504840770 Kimin Numarası?

Dermoskin Güneş Kremi Her Cilde Uygun Mudur?

Güneşten gelen UVA ve UVB ışınları cilt kusurlarının başlıca nedenleridir. Erken yaşlanmaya ve cilt kanserine ana katkıda bulunanlardan biridir ve aynı zamanda estetik ve sağlık için zararlı bir noktadır. Dermoskin güneş kremi farklı cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. 5 yıldız UVA-UVB değerine sahip yeni nesil koruma filtresi içerir. Güneşten maksimum koruma sağlar ve cildi gün boyu nemlendirir. https://www.recete.com/dermoskin/gunes-kremi-ve-koruyucular/  sitesinden güneş kremlerine ulaşmanız mümkündür.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli