Damla Ersubaşı İnstagram Hesabı

0
925

Damla Ersubaşı İnstagram Hesabı

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Damla Ersubaşı İnstagram Hesabı üzerinden takipçisi ile girdiği polemik sonrasında gündeme geldi, okurlarımızın merak ettiği resmi adresine ulaşa bilmek için bir içerik oluşturduk.

Hepimiz çocukluğumuz’da veya gençlik yıllarımızda Sihirli Annemi izlemiş veya kesin duymuşuzdur, bu efsaneleşen yerli bilim kurgu dizimizde oynayan “Tuğçe” adlı karakteri canlandıran Damla Ersubaşı, İnstagram Hesabı üzerinden bir takipçisiyle tartıştı.

Haber sitelerinin ilgi çekmek adına koyduğu başlıklar ve içerik yazıları ile ilk başta olayın çok ahlaksız bir şey olduğunu düşündüm, sonrasında hepimizin bir insan olduğunu ve sınırlarının bulunduğunu hatırladım. Tabi bir oyuncunun daha dikkatli davranması gerekiyor çünkü onlar halkımıza örnek kişiler, fakat Damla Ersubaşı İnstagram adresi üzerinden takipçisine yaptığı bu hareketi değerlendirirken biraz kendimizi onun yerine koyalım.

Bu gün sosyal medya sitelerinden veya farklı platformlardan çok rahat küfürler ve hakaretler edilebiliyor o yüzden bu olay ile bir insana yüklenmek yerine insanları eleştirirken saygı çerçevesini geçmemeyi öğrenmemiz gerekiyor.

Damla Ersubaşı İnstagram

Damla Ersubaşı İnstagram
Damla Ersubaşı İnstagram

Damla Ersubaşı İnstagram adresi üzerinden takipçisi ile girdiği tartışma sonrası bir kesim tarafından tepki görürken benim gibi düşünen büyük bir kesimde ünlü oyuncuyu savundu.

İlginizi Çekebilir!  Huawei nova 6 çalışırken görüntülendi; modele ilk gerçek bakış!

Kesinlikle küfür veya aşağılamaları savunacak bir insan değilim fakat insanları eleştirirken daha dikkatli olduğumuz zaman karşı taraftan’da böyle cevaplar gelmeyeceğini biliyorum. Umarım ikili aralarındaki sorunu çözerler.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz