Cyberpunk 2077 oynanış süresiyle Witcher 3 kıyaslaması

0
624


Cyberpunk 2077 Witcher 3 karşılaştırması

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Tema Ara...

CD Projekt Red, heyecanla beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077 için oynanış süresini Witcher 3 ile kıyaslayarak bir açıklama yaptı.

Witcher serisiyle oyuncuların kalbini kazanan CD Projekt Red’in yeni oyunu Cyberpunk 2077, 2020’nin en çok merak edilen oyunlarının başında geliyor. Witcher’dan sonra bambaşka bir evrenle bizi buluşturacak olan oyunun oynanış süresi de elbette merak ediliyor. Witcher’ın üçüncü oyununu kıyas alan Polonyalı geliştirici ise hayranları açıklamasıyla üzebilir. Çünkü Cyberpunk 2077’nin Witcher 3’ten biraz daha kısa olacağını açıkladı. Öte yandan oynanış süresi kısalsa da “tekrar oynanabilirlik” konusunda daha başarılı olduğu kaydediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cyberpunk 2077, 16 Nisan 2020’de çıkacak

Sadece ana görevler baz alındığında Witcher 3 yaklaşık 60 saatlik dev bir deneyim sunuyor. Ek içerikler ve yan hikayeler derken oyun süresi 100 saati aşabiliyor. Oyunu tüm başarımlarla tamamen bitirmek ise daha da uzun sürüyor. Ancak sadece ana görevleri baz alırsak; oynanış süresi net olarak açıklanmasa da Cyberpunk 2077’de bizi 60 saatin altında bir deneyim beklediğini söyleyebiliriz. Tekrar oynanabilirliğin ise yan görevlerle beslenmesi bekleniyor. CD Projekt Red, geçmişte yaptığı açıklamalarda oyunun dünyasının “daha canlı ve gerçekçi” hissettireceğini belirtmişti. Aldığımız kararlar, kabul ettiğimiz yan görevler bize başka kapılar aralayabilir. Oyunun bu açıdan ne kadar karmaşık olduğunu ise ancak çıktıktan sonra yorumlayabileceğiz.

İlginizi Çekebilir!  Şüpheli Spam Numara: 0549 800 87 41

PS4 ve Xbox One için Collector’s Edition’ları ön siparişe sunulan oyun içinse artık geri sayıma yavaş yavaş başlıyoruz. 16 Nisan 2020‘de oyuncularla buluşacak olan oyunun Steam’deki ön sipariş fiyatı 249 TL. PS4 ve Xbox One sahipleri ise oyunu sırasıyla 459 TL ve 468 TL‘ye satın alabilir.

İlginizi çekebilir

Yeni Half-Life oyunuyla ilgili bilmeniz gereken her şey

Kaynak: LogOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz