Çayyolu Bilgisayar Tamiri - Çankaya Bilgisayar Tamirleri Oppo Forum
e
sv

Çayyolu Bilgisayar Tamiri

625 okunma — 01 Mart 2021 20:11
Çayyolu Bilgisayar Tamiri - Çankaya Bilgisayar Teknik Servisi

Çayyolu’nda ikamet eden vatandaşların bilgisayar onarım ve tamir ihtiyaçlarını yerinde, hızlı ve profesyonel bir şekilde karşılayabileceği Çayyolu bilgisayar, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ankara’nın Çankaya ilçesindeki hemen her mahalleye deneyimli teknik ekipleriyle destek sağlamaktadır.

Çayyolu Bilgisayar

Apple, Dell, HP, Lenovo, Acer, Casper, Monster ve Asus marka bilgisayarlar olmak üzere tüm marka ve modellere ait arızaların, eğitimli teknisyenler tarafından giderildiği güvenilir bir hizmet için Çayyolu bilgisayar satış, onarım ve tamir firması tercih edilebilir.

Turko Bilişim adı altında faaliyet gösteren firma Çayyolu bilgisayar teknik servis hizmetlerinin yanı sıra bilgisayar bileşenleri, cep telefonları, baskı ürünleri, güvenlik ürünleri, sarf malzemeler, tüketici elektroniği gibi çeşitli ürün gruplarının satışını da gerçekleştirmektedir. Ayrıca oyun otomatları, yazılım, ev aletleri ve çevre birimleri gibi elektronik/yazılım kategorisine giren onlarca farklı ürün gamını da bünyesinde barındırmaktadır.

Çayyolu Bilgisayar Tamiri - Çankaya Bilgisayar Teknik Servisi

Çayyolu Bilgisayar Tamiri – Çankaya Bilgisayar Teknik Servisi

Çayyolu Bilgisayar Tamiri

Windows, Mac OS ve Linux işletim sistemli tüm bilgisayarların bakım, onarım ve tamir işlemlerini detaylı analiz yaparak gerçekleştirir. Çayyolu bilgisayar, genellikle şu tür sorunlar ile kullanıcılara çözüm sunmaktadır:

 • Arızalı bir bilgisayar bileşeni nedeniyle cihazında sorun yaşayanlar,
 • Masaüstü veya dizüstü bilgisayarına virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaşmış olanlar,
 • Bilgisayarında zayıf internet bağlantısı sorunu olanlar,
 • Zaman içinde bilgisayarı yavaşlayanlar,
 • Bilgisayarına format atılmasını veya farklı bir yazılımın yüklenmesini isteyen kullanıcılar,
 • Bilgisayarı bilinmeyen bir nedenle hiç çalışmayan kişiler.
İlginizi Çekebilir!  WhatsApp 5 Dakika Sonra Tekrar Deneyin Hatası: Neden Olur ve Nasıl Düzeltilir?

Bölgenin en güvenilir, en hızlı ve en uygun fiyatlı firması olarak hizmet veren Çayyolu bilgisayar tamiri firması, deneyimli teknik servis ekipleriyle belirtilen adrese giderek yerinde çalışma yapmaktadır.

 • Virüs temizleme işlemlerinde, kullanıcıların önemli verileri riske atılmadan işlemler gerçekleştirilmektedir.
 • Ev ve iş bilgisayarlarının belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakım, bilgisayarın çalışma hızını ve kullanım ömrünü artırır.
 • Format atma işlemlerinde, kullanıcıların taleplerine uygun işletim sistemi yüklenir. Kullanıcıların ihtiyaç duyacağı temel programların kurulumu gerçekleştirilir.
 • Tüm bakım, onarım ve tamir işlemleri; faturalı, garantili ve iade garantilidir. (Kullanıcıların memnun kalmadığı hizmetlere ilişkin yapılan ödemeler geri iade edilmektedir)

https://www.alocayyolu.com/cayyolu-bilgisayar/ Çayyolu BilgisayarOppo Forum Google News
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli