Blog Yazarları Birlik Kuruyor - Oppo Forum
e
sv

Blog Yazarları Birlik Kuruyor

711 okunma — 13 Ocak 2020 22:21

Blog Yazarları Birlik Kuruyor

İnternet Ünlüleri Blogger Partisi Düzenledi

İNTERNET SOSYAL AĞLARDAN İBARET DEĞİL

1 Sosyal Medya Ajansı tarafından düzenlenen Blogger Partisi, internet yazarları ve Twitter ünlülerini bir araya getirdi. Armada Otel’de birincisi düzenlenen Blogger Partisi’nin açılışında konuşan İnternet Geliştirme Kurulu Başkanı Serhat Özeren,  özgün içerik konusunda farkındalık oluşturmanın önemini vurguladı.

İnternet Geliştirme Kurulu Başkanı Serhat Özeren, internetin hayatımızın her alanında olması ile bilgiye erişme hızımızın arttığını belirtti. Erişim hızı ve olanağının artmasının ülkelerin gelişmişlik düzeyi için son derece önemli bir unsur olduğunun altını çizen Özeren, özgün içeriğin gelişmesinin de son derece önemli olduğunu vurguladı. Özeren şöyle konuştu:

“Türkiye’de internet abone sayısı 20 milyonu geçti. İnternet hızının artması, akıllı cihazların kullanılması ile mekandan bağımsız internet erişimi özgün içeriğin de artmasına yol açtı. Türkiye’de internet kullananların duygu ve düşüncelerini, fikirlerini paylaştığı özgün internet sayfalarının artması, bilginin dolaşımın hızının da artması anlamına gelecektir. Türk insanın yaratıcı yönünün yansıdığı blog sayfalarının artması ve bu etkinlikler ile farkındalığın oluşması önemlidir”

İlginizi Çekebilir!  İki yeni eğitim kanalı Tivibu’da

1 Sosyal Medya Ajansı Kurucusu Levent Cem Aydan yaptığı konuşmada , bugüne kadar BloglifeTr ve 1sosyalmedya.com blog dizini üzerinden 2000’i aşkın blogger ile birlik oluşturduklarını , sosyal medyanın sadece sosyal ağlardan ibaret olmadığının altını çizdi. Özgün içerik kavramının odak noktasının bloglar olduğunu belirten Aydan, “Bloggerlar arasındaki paylaşımın ve bilinirliğin desteklenmesi fikriyle yaratmak istediğimiz “Blogger Birliği”nin kuvvetlenmesi amacıyla blogger partisi düzenledik” dedi.

Kaynak: TeknolojideOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli