Binance TR İlke Kripto Para Borsası - Oppo Forum
e
sv

Binance TR İlke Kripto Para Borsası

639 okunma — 20 Nisan 2022 01:06
Binance TR İlke Kripto Para Borsası

Binance TR İlke Kripto Para Borsası; Binance TR Türkçe bir platform olarak kripto para yatırımcılarının, varlıklarını değerlendirmesi için oluşturulmuş bir web borsadır. Bu borsada Binance TR giriş işlemi yapılabilir. Bu platformu kullanmak isteyenlerin yaptığı aramalar şöyle sıralanıyor:

  • Binance
  • Binance TR Giriş
  • Paribu
  • Binance TR İndir
  • Binance TR güvenilir mi
  • Binance TR müşteri hizmetleri
  • Binance Global
  • Binance TR ağ hatası

Binance TR İlke Kripto Para Borsası

Binance TR İlke Kripto Para Borsası

Binance TR İlke Kripto Para Borsası

Binance TR ile Kripto Para Kazanmak için bu borsada kayıtlı bir kullanıcı olmanız gerekiyor. Türk Lirası yatırma işlemi için hesabınızın bulunduğu bankadan direkt olarak borsaya para çekebiliyorsunuz. Ancak gelişmiş kimlik belirleme sistemleri  kullanıldığı için, hesap sahibi bizzat kendi adına hesap açmalıdır.  Başka bir hesaptan, örneğin bir y kişisinin hesabından x kişisinin hesabına Türk Lirası aktarımı yapılamaz, yapılırsa da hesaba geçmez. EFT olarak yollanacak paralar, mesai saatleri içerisinde bu borsada cüzdanınıza yatacaktır. Sisteme ilk kez para yatırdığınızda, güvenlik prosedürleri gereğince ilk 2 gün işlem yapamazsınız, yani kripto para alıp veremiyorsunuz.

İlginizi Çekebilir!  unexpected end of file from server UYAP Hatası Nedir?

Okumadunuz mu? >>>> İnternetten Para Kazanma Yolları

Kripto Para Alıp Satmak

2 gün geçtikten sonra piyasadan kripto para alıp satmak için, piyasa emri veya limit emir adı altında iki seçeneğiniz olacaktır. Limit emir, sizin belirlediğiniz kripto para biriminin, sizin belirlediğiniz limite ulaşması durumunda yani uygun fiyata gelmesi durumunda otomatik alım yapar.

Söz gelimi bir Y isimli kripto paranın şu anki fiyatı 10  usd ise ve siz 9 usd olunca al emrini veriyorsanız, bu birim 9 dolara inmeden alım yapılmaz. Ancak piyasa emri verdiğinizde istediğiniz kripto para birimini alma lüksünüz var. Alım satımlardan Binance sitesi düşük komisyonlar almaktadır.

Binance TR Kimlik Doğrulaması Yapılmasının Nedenleri

Bir kaç yıl önce fake hesaplardan dahi kripto para alınıp satılabiliyordu ancak bu sistemler daha da kurumsal hale geldikçe, ve bu borsada milyonlarca dolar trafik baş gösterince ülkeler, daha sıkı denetim politikaları uygulamaya başladılar. Şaibeli trafiklerin engellenmesi ve kara paranın aklanma girişimlerinin önüne geçmek için, kimlik doğrulaması zorunlu oldu.

Binance TR Komisyon Oranları

Her müşteri yaptığı alım ve satım için Binance TR platformuna, işlemin yüzde 0,1’lik kısmını komisyon olarak öder. Günde yüz milyonlarca dolar işlem yapıldığı için bu oran büyük tutarlara çıkıyor. Binance TR platformuna TL bazında günde 1 milyon TL aktarma sınırı vardır. Aylık ise 5 milyon TL sınır söz konusudur.  Sistemden para çekmek ve yatırmak için uygulanan limitler aynıdır. Bir müşteri günde en fazla 50 BTC para çekebilir. Ama sisteme kripto para yatırmak için herhangi bir limit bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir!  Google Chrome Öneriler Nasıl Silinir?

Binance TR İndir

Binance TR İndir

Binance TR İndir

Programı telefonunuza indirerek (İndirmek için tıklayın), masa üstü veya diz üstü bilgisayarlarla uğraşmadan da borsada alış satış yapabilirsiniz. Akıllara acaba Binance TR güvenilir midir sorusu gelmektedir, evet Binance TR çok büyük bir kuruluşun sahip olduğu ve milyarlarca dolar işlemin anlık olarak yapılabildiği global ve büyük bir sistemdir. Sistemin müşteri hizmetleri departmanı da yatırımcılara yol gösterip işlerini kolaylaştırıyor.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli