Bataryalı ve Standart Araç Takip Sistemi - Oppo Forum
e
sv

Bataryalı ve Standart Araç Takip Sistemi

731 okunma — 27 Şubat 2021 22:19
Bataryalı ve Standart Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemi’ni daha önce duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız şimdi sizlere araç takip sistemi ne olduğunu ve daha sonrasında bataryalı araç takip sistemi ile standart araç takip sistemi arasındaki farkı anlatalım.

Araç Takip Sistemi Nedir ?

Araç takip sistemi cihazları, GPS uyduları üzerinden Dünya üzerinde bulunan nesnelerin konum bilgilerinin takip edildiği ürünlerdir. Bu cihaz, bir aracın konumu hakkında bilgi toplar ve bunu merkezi bir araca gönderir. Bu sayede merkezi konumdaki bir kişi, bir aracın tam yerini bilebilir. Ayrıca aracın izlediği rotayı da öğrenebilir.

Bataryalı ve Standart Araç Takip Sisteminin Farkı

Araç takip cihazı satın almadan önce ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri tercih edebilirsiniz. Standart donanıma sahip olan bir araç takip cihazı ile aracın konum bilgisi ve tüm gün yapılan aktiviteleri raporlayabilirsiniz. Aracın hız bilgisi, bekleme süreler, kontak açma kapatma süreleri gibi birçok veri bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bataryalı ve Standart Araç Takip Sistemi

Bataryalı ve Standart Araç Takip Sistemi

Standart araç takip cihazı ile bataryalı olan araç takip cihazı arasında donanımsal fark bulunmaktadır. Bataryalı araç takip cihazı içinde bulunan batarya ünitesi sayesinde GPS Takip cihazının elektrik beslemesi kesilmesi durumunda dahi cihaz içinde bulunan batarya sayesinde cihaz konum bilgisini aktarmaya devam edecektir. Bu süreç veri sıklığına göre değişkenlik gösterecektir.

İlginizi Çekebilir!  The Night Agent Türkçe Dublaj izle

Ayrıca cihazın Elektrik beslemesinin kesilmesi durumunda, daha önceden alarm tanımlanmasında belirlenen telefon numaralarına Araç takip sistemi yazılımı üzerinden anlık olarak elektrik kesintisinin olduğu bildirimler halinde kullanıcılara iletilmektedir.

Bataryalı araç takip cihazı ürünleri özellikle araç çalınmasına karşı koruma işlevi olması ile beraberinde Rent a car firmaları tarafından tercih edilen araç takip sistemi aksesuar ürünleri arasındadır. Ayrıca Motosiklet takip cihazları olarak bataryalı ürünler kullanılmaktadır. Web araç takip ekranları veya Mobil araç takip uygulama ekranlarından elektrik kesilmesi durumunda ekranda bilgi alabilirsiniz.

Araç takip sistemi, cihazları ve fiyatları hakkında daha detyalı bilgiye ulaşmak isterseniz https://www.turuncuaractakip.com/blog/arac-takip-sistemi-19 adresini ziyaret edebilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli