Apple Store Para iadesi Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Apple Store Para iadesi Nasıl Yapılır?

216 okunma — 13 Mart 2023 16:16
App Store Para iadesi Nasıl Yapılır?

Karşılıksız görünebilir, ancak üst düzey hâsılat yapan uygulamaların çoğunun aslında indirmek için hiçbir şeyleri yoktur. Clans Clash, HBO NOW ve Spotify Music, App Annie’ye göre App Store‘daki en popüler hâsılat yapan iOS uygulamalarından sadece birkaçı ve hepsi de özgürdür. Kullanıcıların çoğunun uygulamalarının ücretsiz olmasını beklediği bir pazarda, uygulama yaratıcıları, bir uygulamayı gönderirken geçen ortalama 4-6 ay süresince giderlerini ve karını nasıl telafi eder? Uygulama içi satın alma ve reklamcılık, uygulama yaratıcılarının ücretsiz uygulamalarından para kazanmalarına izin verir. Ancak, ücretsiz bir uygulamadan para kazanmak için, ücretli Premium seçenekler veya reklamları uygulamanızdan silmekten fazlasını yapmak zorundasınız.

Apple Store Para iadesi Nasıl Yapılır?

Akıllı uygulama para kazanma stratejileri, gelir getirici seçeneklerin neler olduğunu anlamanız, pazarınızı ve rekabetinizi tanımanız ve doğru ücretli kullanıcı deneyimini sağlamak için kitlenizin ve işletmenizin bilgisinden yararlanmanızdır. Ücretsiz uygulamanızdan para kazanmak için bilmeniz gerekenler aşağıda açıklanmıştır. “Freemium” uygulamaları, ek özelliklere ücretli olarak erişmek için ücretsizdir. Uygulama içi satın alma işlemleri, bir uygulamada isteğe bağlı, ücretli özellikler sunmanın bir yoludur. Abonelikler belirli bir süre boyunca ücretli içerik veya özellikler sağlar. Uygulama içi reklamcılık, kullanıcı tıklamaları ve gösterimlerinden gelir elde eder. Önemli gelir elde etme şansınızı artırmak için geniş ve etkin bir kullanıcı tabanını geliştirin. Başarılı para kazanma stratejileri, uygulama deneyiminin normal bir parçası gibi görünür ve hissedilir.

İlginizi Çekebilir!  UYAP illegal Base64 Hatası

Uygulama Para Kazanma Seçeneklerini Öğrenin

Ücretsiz uygulamalar için çeşitli para kazanma seçenekleri bulunur. Uygulama içi satın alma işlemleri ve uygulama içi reklamcılık, kullanıcıların uygulamayı indirmesini engelleyebilecek ilk fiyat etiketini sürdürürken uygulamaların gelir sağlamasına olanak tanır. Hangisini kullanacağınızı seçmek, başlatmayı planladığınız uygulama türü ve kullanıcılarınızın nüansları meselesidir.

Uygulama İçi Satın Alma İşlemleri                  

Uygulama içi satın alma işlemlerini kullanan bir uygulama, uygulamanın ek, isteğe bağlı, ücretli özellikleri içeren ücretsiz bir sürümünü sunar. Bunlar, kullanıcıların yeni düzeyler, dişli ekipmanları ve öğeler satın almaları teşvik edilen oyun uygulamalarında yaygın olarak görülür.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli