Ankara Ersoy Nakliyat - Ankara Nakliyat |Oppo Forum
e
sv

Ankara Ersoy Nakliyat

652 okunma — 10 Şubat 2021 12:41
Ankara Ersoy Nakliyat

Ersoy Nakliyat olarak uzun yıllardır nakliye sektöründe faaliyet göstermekte ve her geçen verdiğimiz hizmetin kalitesini ve kapsamını daha da arttırmayı amaçlamaktayız. Taşınma süreci mental olarak da fiziksel olarak da oldukça zorlayıcı bir süreç olduğu için müşterilerimizin bu süreçte günlük hayatlarından ödün vermeden, eşyalarının hasar alma korkusunu yaşamadan yeni düzenlerini kurabilmelerini istemekteyiz. Bu yüzden Ankara evden eve nakliyat hizmeti ile giriş yaptığımız sektörde bugün ofis taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz ve taşınma sürecinin her aşamasında sorumluluk kabul etmekteyiz.

Ankara Nakliyat Alanında Uzman Firma

Firmamız sektörde var olduğu süre boyunca Ankara nakliyat alanında hızlı ve güvenli nakliyat anlayışını benimsemektedir ve bu anlayış doğrultusunda hizmet kalitesini her daim geliştirmeye çalışmaktadır. Nakliye sürecinin uzaması, eşyaların alabileceği hasar riskini de arttırmaktadır. Bu sebeple hem eşyaların kısa süre içerisinde yeni adresine ulaşması hem de hasarsız bir şekilde evden çıkartılması için gerekli güvenlik önlemlerini almakta ve süreci hızlı bir şekilde tamamlamaktayız.

Müşterilerimize sıfır hasar garantisi ile hizmet vermekteyiz. Seneler içerisinde sektörde edindiğimiz tecrübemiz ve ekiplerimizin deneyimli oluşu sebebi ile hasar riskini en aza indirebilmeyi başarmaktayız. Süreç içerisinde karşılaşılabilecek problemlere karşı çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olmaktayız ve etkili bir kriz yöntemi ile eşyaları hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşımaktayız.

İlginizi Çekebilir!  FORLAS Bölükbaşı Hukuk Mesajı Nedir?

Ayrıca öngörülemeyen nedenlerden dolayı eşyaların hasar alması halinde, sigortalı nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyalarının nakliye esnasında alabileceği her hasarı biz tazmin etmekteyiz.

Ankara Ersoy Nakliyat

Ankara Ersoy Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat İle Yüksek Katlara Taşının!

Ersoy Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimizin istekleri ve beklentileri doğrultusunda vereceğimiz hizmetin kapsamını belirlemekteyiz. Özel istekleri olması durumunda, nakliyat planımıza bu istekleri de dahil etmekteyiz. Nakliye planımız ve nakliye ücretlerimiz her müşterimiz için farklı olmaktadır. Müşterilerimizden sadece aldıkları hizmetlerin ücretlerini talep etmekteyiz ve eşya sayıları, eşyaların taşınacağı yeni adresin ne kadar mesafede olduğu gibi kriterler doğrultusunda ödeyecekleri tutarı bütçelerine göre kişiselleştirebilmelerine imkan tanımaktayız. Ankara asansörlü nakliyat alanında üstün kalite hizmet anlayışını benimseyerek bu doğrultuda müşterilerimizin eşyalarını problemsiz bir şekilde yeni adreslerine taşımaktayız.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli