Oppo Surviver 2020’nin Ana Sponsoru Oldu!

0
1094
Oppo Surviver 2020 Sponsor Oldu
Oppo Surviver 2020 Sponsor Oldu

Oppo, yeni dönemde yine “Ünlüler-Gönüllüler” formatıyla gelecek “Survivor 2020” yarışmasıın ana sponsoru oldu.

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo, yaptığı reklam kampanyalarında başarılı olduktan sonra sponsorluk çalışmalarına da hızlı başladı.

Oppo, TV8 kanalında Acun Ilıcalı‘nın sunumuyla her sezon ilgiyle izlenilen Survivor yarışmasının yeni dönemde ana sponsoru oldu.

Oppo Genel Müdürü Weijian Zhou, Oppo olarak küresel akıllı telefon pazarının lider markalarından biri olduklarını belirterek, “2019 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında kısa sürede çok sevildik ve yüzde 10 pazar payına ulaşarak en çok ilgi gören akıllı telefon markalarından biri haline geldik.” ifadelerini kullandı.

Kullanıcılarla yakaladıkları bağı daha da güçlendirmek istediklerini aktaran Zhou, şunları kaydetti:

“Bu nedenle reklam kampanyalarının yanı sıra sponsorluk yatırımlarına da ağırlık vermek istedik. Oppo’nun geleneğinde her zaman ses getiren adımları atma alışkanlığı vardır. Sponsorluk çalışmalarında da aynı strateji uyguluyoruz. En değerli ve en etkili etkinliklerin, organizasyonların veya kurumların sponsoru oluyoruz. Survivor yarışmasını da bu kapsamda değerlendiriyoruz. Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor yarışmasına ana sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. Bu sponsorluğun markamıza çok önemli katkılar yapacağına inancımız tam.”Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz