Oppo Kullanıcı Yorumları

0
487
Oppo Kullanıcı Yorumları
Oppo Kullanıcı Yorumları

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Kullanıcı Yorumları ; Oppo Markası ÇİN ülkesinin en önemli teknoloji markalarından biri olarak karşımıza çıkan  OPPO markası , 2004 yılında faaliyete geçen bir firmadır . Faaliyete geçtiği dönemlerde ; MP3 çalar, Medya oynatıcı, LCD TV ve DVD/Blu-Ray gibi önemli cihazların üretilmesine odaklanmış olan  şirketin detayına bakacak olursak  karşımıza BBK elektronik temelli olduğu çıkmaktadır.

Oppo Tema Ara...

Oppo Markası

Çin ülkesine ait bir firma olan BBK’nın  birden fazla kolu da bulunmaktadır.  OPPO markası da bu kollardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 2008 yılında  itibaren telefon üretimine başlama kararını veren Oppo markası başlangıçta kendi ülkesinin genelinde büyük bir satış ağı kurmayı başardı.

İlginizi Çekebilir! Oppo Yeni Model Telefonlar 2022

Oppo markasının özellikle 2011 yılında akıllı cihaz piyasasına giriş sağladığını görüyoruz. Oppo markası bu alanda sağlamış olduğu başarıyla çok kısa sürede büyük bir yol katetti.  Özellikle de 2011 yılında  oyuncu Leonardo Di Caprio ile yapılan reklam sayesinde Oppo  Find serisinin duyurusu yapıldı. Oppo markası bu reklamla birlikte yakaladığı başarısıyla diğer modellerini de satışa sunmaya devam etti.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Yeni Model Telefonlar 2022

Oppo Kullanıcı Yorumları 

Oppo Kullanıcı Yorumları
Oppo Kullanıcı Yorumları

Dünya çapında tanınmayı başaran Oppo tüm rakiplerine karşı büyük başarılar kaydetti. Bu konuda Oppo Kullanıcıları Yorumları detayına  bakıldığında da bu başarının sağlandığı görülmektedir. Oppo markasına ait cihazları kullanmaya yönelen kullanıcılar birçok platformda, ürünler hakkında olumlu görüşler yapmaktadır.

Fiyat performans açısından bakıldığında karşılıklarını aldığını ifade eden kullanıcılar yeni Oppo modellerinide merak ettiklerini ifade ediyorlar. İşte o yorumlardan bazıları;

“Kamerası gayet kaliteli ekran büyüklüğü ve  netliği de muazzam bence fiyatına göre göre gayet iyi sizlerde pişman olmazsınız bu ürünü alırsanız gayet güzel bir ürün gerçekten alın bence (Oppo A15)”

” Ürün idğer markalara kıyasla oldukça iyi, bir durumda , bunun yanında kutu içinden koruyucu kılıfı da çıkmış (Oppo A74) ”

” Yüksek kaliteli ince görünümlü ve gerektiğinde işimi takip edebileceğim bir cep telefonuna ihtiyacım vardı. Kuzenimin tavsiyesi üzerine Oppo Reno 4 Pro model  telefonu aldım o da cihazın tam benlik olduğunu iletmişti. Cihaz hakkında epey araştırma yaptım. Aldım. Gayet memnunum şu an (Oppo Reno 4 Pro) ”

İlginizi Çekebilir!  Oppo A15 Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz