Oppo Google Kamera Uygulaması - Gece Modu Açma - Oppo Forum
e
sv

Oppo Google Kamera Uygulaması

3249 okunma — 27 Nisan 2020 18:49
Oppo Gece Modu Açma

Özellikle Oppo A5 ve A9 2020 cihazlarındaki kamera uygulamasında bulunan gece modu çok yetersiz geldiğini herkes biliyor. Bu yetersiz özelliği gereğinden fazla gidermek için Oppo Google Kamera uygulamasını yükleyerek çözebilirsiniz.

Google Camera GCam Özellikleri Nelerdir?

Oppo Portre Modu Çekimleri

Keskin detayların yanı sıra, İyi doygunluk, Doğal renkler ve ten rengi Google kamera da Objektif Bulanıklığı ve portre modu olarak bilinen mükemmel bir özellik sunar. Google Kamera’nın Objektif Bulanıklığı / portre modu, Kenarları Algılama iyi bir doğruluğa sahip olup, size asla arka veya ön kamerada yanlış efektler vermez. Portre modu doğallıkla doludur ve ayrıca size uygun olan özel bulanıklık yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Objektif Bulanıklık özelliği

Google Kamera Objektif Bulanıklığı portre moduyla oldukça benzer. Bu özellikte, portre modunu nesnelerle de kullanabilirsiniz. Basitçe bir fotoğraf çekmeniz yeterli ve cihazınızı yavaşça yukarı doğru hareket ettirmeniz bu kılavuzu Google Kamera [Gcam] uygulamasında göreceksiniz. Ayrıca, bir çekim yaptıktan sonra portre modunu da destekler. Çekim yaptıktan sonra hangi nesneyi bulanıklaştırmak istediğinizi seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Oppo X 2021 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Gece Modu Özelliği

Bu özellik yazımızın konusu olup aşağıda verdiğimiz apk’yı telefonunuza indirerek özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Gece Modu özelliği siz normalde hiçbirşey görmediğiniz bir yerin fotoğrafını çektiğinizde 10 saniye sonra size gündüz çekilmiş gibi bir görüntü verir. Evet ŞAŞIRACAKSINIZ!

Oppo A9 2020 Gece Modu Çözümü

A9 2020 modelindeki kamera uygulamasında bulunan gece modu yetersiz geldiğinden aşağıdaki verilen uygulamayı cihazınıza yükleyerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

OPPO A9 2020 Gece Modu Özelliği - Google Kamera

OPPO A9 2020 Gece Modu Özelliği – Google Kamera

Oppo A5 2020 Gece Modu Çözümü

A5 2020 modelindeki kamera uygulamasında bulunan gece modu yetersiz geldiğinden aşağıdaki verilen uygulamayı cihazınıza yükleyerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

OPPO A5 2020 Gece Modu Özelliği - Google Kamera

OPPO A5 2020 Gece Modu Özelliği – Google Kamera

Programı Yükleme Adımları:

Yukarıdaki fotoğraflara tıklayarak cihazınıza indirdiğiniz apk’yi çalıştırın. Yükleme izni isteyecektir, ayarlara gidip izin verin. Sonrasında zaten otomatik yükleyecektir.

Oppo Google Kamera’dan Görüntüler

Oppo Gece Modu Açma

Oppo Gece Modu Açma

Oppo Gece Modu Açma

Oppo Gece Modu Açma

Facebook Sayfamızı beğenmeyi unutmayın! Oppo Forum Facebook

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli