Oppo Find X2 - Fiyat ve Özellikleri - Ne Zaman Çıkıyor? Oppo Forum
e
sv

OPPO Find X2 İçin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

1120 okunma — 27 Şubat 2020 10:57
Oppo Find X2

OPPO Find X2 ve Find X2 Pro modelleri için sevindiren bir haber geldi. Modeller Türkiye’deki kullanıcıların uzaktan bakacağı cihazlar arasında yer almayacak. Yani Türkiyede satışa sunulacak!

Türkiye Satışında Yer Alacak!

OPPO Find X2 ve Find X2 Pro, 3K çözünürlükte 120 Hz yenileme hızı sunacak OLED ekranlarıyla sık sık gündeme geliyor. Resmi olarak 6 Mart tarihinde duyurulacak modeller, aldığımız bilgiye göre Türkiye’de de resmi olarak satılacak.
Bu açıdan sevindiren telefonlar, yukarıda da dediğimiz gibi Türkiye’deki kullanıcıların uzaktan bakmak zorunda kalacağı telefonlar arasında yer almayacak.

Teknik ve tasarımsal olarak çok iddialı gelen telefonlar, görebileceğiniz üzere kavisli kenarlı modern bir tasarımla yolda bulunuyor. Direkt olarak firmadan gelen yukarıdaki görseller, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor. Üst ve alt çerçevelerinin aynı kalınlıkta olması sevindiren Find X2 ailesinin, Türkiye fiyatı hakkında ise henüz bir açıklama yok. Ancak telefonların çok güçlü olduğunu ve bu açıdan 7 bin TL altında satılmayacağını düşünüyoruz.

Oppo Find X2

Oppo Find X2

Oppo Find X2

Oppo Find X2

Oppo Find X2 Özellikleri

OPPO Find X2 ve Find X2 Pro için başka neler biliniyor Güçlerini Snapdragon 865 işlemci ve 8 GB RAM’den alan telefonların, Snapdragon X55 modem ile 5G desteği sunacağı ve 65W SuperVOOC hızlı şarj sistemini taşıdığı aktarılıyor. 120 Hz ekran ile bağlantılı olduğu aktarılan OPPO M1 yardımcı işlemciyle karşımıza çıkacak cihazlar, arasında nasıl bir fark bulunuyor? Ortaya çıkanlara göre en büyük fark kamera tarafında karşımıza çıkıyor. Find X2 Pro’nun arkasında yüksek zoom getirecek periskop kamerası yer alıyor.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli