Oppo A16 Pubg Mobile Kaç FPS Alıyor? - Oppo Forum
e
sv

Oppo A16 Pubg Mobile Kaç FPS Alıyor?

2557 okunma — 24 Eylül 2022 13:04
Oppo A16 Pubg Mobile Kaç FPS Alıyor?

Oppo A16 Pubg Mobile Kaç FPS Alıyor? Bir kaç farklı aynı cihaz üzerinden çeşitli İnternet bağlantılarıyla oyuna girerek sizler için testler yaparak en doğru sonuca ulaştık. Ülkemizde çok fazla tutulmasa da son bir kaç yıl içerisinde diğer markaların cihazlarıyla rekabet edebilmeyi başardı. Oppo A16 modelinin özellikle PUBG Mobile kaç FPS alır? sorularının artması sonrasında bunu en doğru şekilde cevabını öğrenmenizi sağlayacak bir içerik hazırlamak istedik.

Çok yakında bu değerleri elde ederken kullandığımız telefon ve farklı İnternet bağlantısı testlerinin videosunu da sizlerle paylaşacağız. Tabi ki bir telefon almadan önce onun özelliklerini ve performanslarını araştırıyorsunuz. Kamerasının ne kadar kaliteli olduğu veya Kaç GB? yerinin olduğu gibi bilgiler oldukça önemli. Fakat işin gerçeklerini de göz ardı edemeyiz, PUBG Mobile gibi bir oyun oynuyorsanız yeni alacağınız telefonda da yine bu oyunu oynayacaksınız demektir. Madem yeni bir cihaz alıyoruz o zaman severek oynadığımız PUBG Mobile oyunundaki performansını da merak etmeniz oldukça normal.

Oppo A16 Pubg Mobile Kaç FPS Alıyor?

Oppo A16 Pubg Mobile Kaç FPS Alıyor?

Oppo A16 Pubg Mobile Kaç FPS Alıyor?

Oppo A16 marka ve modelli 3 farklı telefon bulduk ve hepsinde PUBG Mobile oynamaya çalıştık, bunların sonucunda ortalama aldığımız FPS değerlerini de sizlerle paylaşacağız. Ayrıca oyunu oynarken yaşadığımız deneyimleri de aktarmaya çalıştık. Oppo A16 modellerini çevremizden bulduk ve hepsine PUBG Mobile yükledik. Oyunun açılışı oldukça hızlı ve ara yüzde dolaşırken herhangi bir kasma veya gecikmeyle karşılaşmadık. Genellikle bu tür oyunların ara yüzlerinde dolaşırken yüksek grafiklerden dolayı kasmalar meydana gelebilir. Fakat Oppo A16 ile bu tür bir problem hiç görülmedi.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Akıllı Saat Modelleri

PUBG Mobile oyununda bir maça girdiğimiz zaman 30 – 45 FPS değerleri almaktadır. Bazı oyuncular çeşitli Config dosyaları kullanarak bu FPS değerini 60’a çıkartabildiğini söylüyorlar. Fakat grafikleri olabildiğince düşürerek dahi o değerlere ulaşamadık. Oyunda bir takılma yaşamadık fakat profesyonel bir oyuncunun yaşadığı deneyimi bu cihazda da yaşayamadık. Yazımızın en başında dediğimiz gibi yalnızca bir oyun için tercih edilecek bir telefon değildir. Diğer özelliklerini de piyasadaki telefonlarla kıyasladığımız zaman fiyat ve performans ürünü olarak tercih edilebilir.

Oppo A16, PUBG Mobile oyununda 30 ile 45 FPS arası almaktadır.

Oppo A16 Özellikleri

Oppo A16

Oppo A16

  • Ekran Boyutu: 6.67 İnç
  • Dahili Depolama: 128 GB
  • Bellek (RAM): 6 GB
  • Batarya Kapasitesi: 5020 mAh
  • Hat Sayısı: Çift Hat
  • Hızlı Şarj: Var
  • 5G: Yok
  • 4.5G Desteği: Var

Kaynak: Siberstar.comOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli