Oppo İstanbul Ataşehir Yetkili Servisi - Adres ve Telefon Bilgileri
Bursa Genpa

Sıradaki içerik:

Bursa Genpa

e
sv

İstanbul Ataşehir

5734 okunma — 19 Eylül 2019 06:47
Oppo İstanbul Ataşehir Yetkili Servisi

Oppo İstanbul Ataşehir Yetkili Servisi

Oppo İstanbul Ataşehir Yetkili Servisi’nin adres ve telefon bilgileri aşağıdadır.

ÜNVAN:

Ouno Teknik Servis Hizmetleri Anonim Şirketi

ADRES:

Atilla İlhan Cad. No:20/A Küçükbakkalköy-Ataşehir / İstanbul

TELEFON:

0850 502 0 800

E-POSTA:

[email protected]

Twitter sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Oppo Forum Twitter Sitemiz ile ilgili tüm haberlere anında erişebilmek için takipte kalın.


Bu sayfadaki bilgiler önceden haber verilmeksizin ilgili kişiler (yöneticiler) tarafından değiştirilebilir. Güncel bilgiler için lütfen servis merkezlerine başvurun.

Önemli NOT:

Cihazılarınızı herhangi bir sorundan dolayı yetkili servise gönderecekseniz, sizlere son derece önemli bir hatırlatma yapmak isteriz. Telefonunuzu yetkili servise göndermeden önce cihazınızın TAM YEDEĞİNİ almayı unutmayınız. Diğer bir husus ise, telefonunuzun içerisinde sim kart ve hafıza kartı gibi aparatları çıkartıp öyle gönderiniz.

Geçmişte bir çok kişi sim kart ve hafıza kartlarından dolayı mağdur olmuş, telefon numaraları, hafıza kartının içerisindeki özenle çekmiş olduğu fotoğrafları vs. kaybolmuştur. Lütfen Dikkatli Olalım.

Bu sayfa ile ilgili Sorunlarınız için, [email protected] adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Mailinizde açıklamayı net yapmanız ve telefon numaranızı eklemeniz rica olunur.

Sayın ziyaretçi;

İlginizi Çekebilir!  İstanbul Bakırköy

İnternet sitelerindeki Yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ. Mağdur olmanızı istemiyoruz! Bu sitede yayınlanan servisler oppo genel merkezden alınmıştır.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli