Ana sayfa Yetkili Servisler Antalya Genpa

Antalya Genpa

548
0

Antalya Kvk Yetkili Servisi

Oppo’nun Antalya’da bulunan KVK Yetkili Servisinin Adres ve Telefon Bilgileri:

Kvk Teknik Servis Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi

Adres:

Etiler Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:67-B – 07040 Muratpaşa / Antalya

Telefon: 

0242 243 28 28

E-Posta:

musteridestek@kvkteknikservis.com

Twitter sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Oppo Forum Twitter Sitemiz ile ilgili tüm haberlere anında erişebilmek için takipte kalın.


Bu sayfadaki bilgiler önceden haber verilmeksizin ilgili kişiler (yöneticiler) tarafından değiştirilebilir. Güncel bilgiler için lütfen servis merkezlerine başvurun.

Önemli NOT:

Cihazılarınızı herhangi bir sorundan dolayı yetkili servise gönderecekseniz, sizlere son derece önemli bir hatırlatma yapmak isteriz. Telefonunuzu yetkili servise göndermeden önce cihazınızın TAM YEDEĞİNİ almayı unutmayınız. Diğer bir husus ise, telefonunuzun içerisinde sim kart ve hafıza kartı gibi aparatları çıkartıp öyle gönderiniz.

Geçmişte bir çok kişi sim kart ve hafıza kartlarından dolayı mağdur olmuş, telefon numaraları, hafıza kartının içerisindeki özenle çekmiş olduğu fotoğrafları vs. kaybolmuştur. Lütfen Dikkatli Olalım.

Bu sayfa ile ilgili Sorunlarınız için, info@caglaryildiz.net adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Mailinizde açıklamayı net yapmanız ve telefon numaranızı eklemeniz rica olunur.

Sayın ziyaretçi;

İnternet sitelerindeki Yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ. Mağdur olmanızı istemiyoruz! Bu sitede yayınlanan servisler oppo genel merkezden alınmıştır.
Oppo Forum Google News

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here