Oppo Ankara Kvk Yetkili Servisi - Adres ve Telefon Bilgileri
Adana Kvk

Sıradaki içerik:

Adana Kvk

e
sv

Ankara Kvk

6926 okunma — 19 Eylül 2019 06:26
Oppo Ankara Kvk Yetkili Servisi

Oppo Ankara Kvk Yetkili Servisi

Oppo Ankara Kvk Yetkili Servisi’nin adres ve telefon bilgileri aşağıdadır.

ÜNVAN:

Kvk Teknik Servis Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi

ADRES:

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 1 Sokak Oran Apartmanı No: 15/B – 06420 Çankaya / Ankara

TELEFON:

0312 430 43 43

E-POSTA:

[email protected]

Twitter sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Oppo Forum Twitter Sitemiz ile ilgili tüm haberlere anında erişebilmek için takipte kalın.


Bu sayfadaki bilgiler önceden haber verilmeksizin ilgili kişiler (yöneticiler) tarafından değiştirilebilir. Güncel bilgiler için lütfen servis merkezlerine başvurun.

Önemli NOT:

Cihazılarınızı herhangi bir sorundan dolayı yetkili servise gönderecekseniz, sizlere son derece önemli bir hatırlatma yapmak isteriz. Telefonunuzu yetkili servise göndermeden önce cihazınızın TAM YEDEĞİNİ almayı unutmayınız. Diğer bir husus ise, telefonunuzun içerisinde sim kart ve hafıza kartı gibi aparatları çıkartıp öyle gönderiniz.

Geçmişte bir çok kişi sim kart ve hafıza kartlarından dolayı mağdur olmuş, telefon numaraları, hafıza kartının içerisindeki özenle çekmiş olduğu fotoğrafları vs. kaybolmuştur. Lütfen Dikkatli Olalım.

İlginizi Çekebilir!  İzmir Kvk

Bu sayfa ile ilgili Sorunlarınız için, [email protected] adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Mailinizde açıklamayı net yapmanız ve telefon numaranızı eklemeniz rica olunur.

Sayın ziyaretçi;

İnternet sitelerindeki Yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ. Mağdur olmanızı istemiyoruz! Bu sitede yayınlanan servisler oppo genel merkezden alınmıştır.

Twitter sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Oppo Forum Twitter Twitter sayfamızı takip ederek tüm haberlerden anında haberiniz olur.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli