E-fikir Yarışması

0
540

E-fikir Yarışması

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

E-ticaret fikrinizle fark yaratmanın vakti gelmedi mi?

E-Ticaret Konferansı ve Fuarı kapsamında düzenlenen yarışmada “E-ticaret girişiminizi çağrı merkezinizi kullanarak nasıl kâra geçirebilirsiniz?” sorusuna en yaratıcı cevap aranıyor. Seçilen projenin sahibi MacBook Pro ile ödüllendiriliyor!

Ne zamandır aklınızda olan iyi bir e-fikir mi var? e-ticaret Konferansı ve Fuarı, e-ticaret sitesi alanındaki en yaratıcı fikri ödüllendiren “E-fikir Yarışması”nı düzenliyor. Yarışma kapsamında bir e-ticaret şirketinin kurulma ve kâra geçirilme sürecinde çağrı merkezini en iyi şekilde kullanan fikirler değerlendirilecek. Kazanan fikrin sahibi ise MacBook Pro kazanacak. Yarışmaya e-ticaret sitesi hizmeti veren kurumların ve girişimcilerin yanı sıra farklı meslek gruplarından üniversite öğrencilerine kadar geniş kapsamlı bir katılım bekleniyor.

Yarışmaya nasıl başvuruluyor?
Yarışmaya katılmak isteyen adayların callcenterlife.com.tr web sitesi adresindeki katılım formunu 30 Nisan 2012 tarihine kadar doldurmaları gerekiyor. Katılımcılar hazırladıkları projenin sektörünü, iletişim kanallarını, pazarlama yöntemi, hedef kitle, siparişlerin alınış biçimini ve lojistik yöntemini istedikleri gibi belirleyebiliyorlar. Bu unsurların dışında projeyi kâra geçirme aşamasında yararlanılacak olan çağrı merkezinden dışkaynak hizmeti şeklinde yararlanıp yararlanılmayacağı, çalışan sayısı, çalışma zamanı ve projenin içeriğini etkileyecek diğer değişkenlerin de açıklanması bekleniyor. Özellikle maliyetler ve bütçelendirme unsurları değerlendirme aşamasında önem taşıyor.

İlginizi Çekebilir!  Sosyal Medya Sitelerinde Kullanıcı Adı Sorgula

Yarışma jürisi ise PayU Ülke Müdürü Emre Güzer, Paypal Türkiye Direktörü Kıvanç Onan, ChaseCall Genel Müdürü Korhan Aydın, Speak CEO’su Levent Burak Demiralp, Mastercard Güneydoğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney, Yaratıcı insan Platformu Başkanı Pembe Candener, Teleperformance Genel Müdürü Tijen Armağan, Vocalcom Türkiye Genel Müdürü Türker Erkin ve Turkcell Alternatif Satış Kanalları Müdürü Yalın Özcan’dan oluşuyor.

Yarışmaya katılmak için son tarih 30 Nisan 2013 olarak belirlendi. Kazanan kişi veya takım 31 Mayıs 2013 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan E-Ticaret Konferansı ve Fuarı’nda ödülüne sahip olacak.

Kaynak: TeknolojideOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz